środa, 4 listopada 2015

Schodołaz gąsienicowy Treppenkuli Sunwa


Jarocińska firma Reha Lift proponuje wysokiej klasy, niezawodny schodołaz gąsienicowy Treppenkuli Sunwa, który poradzi sobie z niemal każdymi schodami, przy minimalnym wsparciu opiekuna. Schodołaz posiada bardzo bezpieczny mechanizm mocowania wózka oraz wygodny uchwyt. Możliwe jest rozłożenie urządzenia, na trzy elementy, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca podczas przechowywania oraz transportu.
Podstawowe parametry: udźwig do 150 kg, prędkość w górę do 6,5 metra na minutę, w dół 7,7 metra na minutę, zasięg na jednym ładowaniu baterii do 220 metrów (posiada baterię litową 12V/20Ah). Podstawowe parametry, które muszą spełniać schody: maksymalny kąt nachylenia nie powinien przekraczać 35 stopni, minimalna szerokość schodów 75 cm, minimalna głębokość spocznika 110 cm. Waga urządzenia wynosi 54 kg, wymiary - szerokość 63,5 cm, długość 147 cm. Zapraszam na stronę dystrybutora produktu po bliższe szczegóły.

2 komentarze:

  1. Wygląda naprawdę świetnie i profesjonalnie. No i obsługa wydaje się stosunkowo prosta i mało uciążliwa. Ciekawe, jak to rzeczywiście wygląda w praktyce. Polecam również zajrzeć na ofertę schodołazów firmy http://liftplus.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Zanim sama nie musiałam kupić takiego sprzętu dla mojego dziadka, nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje. Sprzęt typu schodołazy to genialne rozwiązanie, dzięki któremu można bezpiecznie przenieść chorego bez narażenia go na szwank czy dyskomfort podczas schodzenie lib wchodzenia po schodach.

    OdpowiedzUsuń